close

Search Here...

Privatumo politika

Bendra informacija

iHelp.lt gerbia savo Lankytojų privatumą, todėl garantuojame, kad pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užklausas perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

iHelp.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių

Renkama informacija

Visi mūsų iHelp.lt lankytojai yra vienodai svarbūs! Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume Jus identifikuoti ir susisiekti su Jumis.

Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užklausomis. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus siekdami išlaikyti kokybišką bendravimą atsakant į Jūsų užklausas.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis.

Mūsų tinklapio lankytojas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Duomenų apsauga

iHelp.lt stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. iHelp.lt  visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžių. Lankytojas atsakingas už savo informacijos slaptumą. Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

 Privatumo politikos pakeitimai

iHelp.lt turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.